اطلاعاتی در خصوص

ماینینگ ارز دیجیتال
MTTCOIN

توجه!
اکنون با بالا رفتن رقابت ماینرها، استخراج MTTCOIN به روش اولیه بصرفه نیست. بنابرین میتوانید از کلاود ماینینگ (CLOUD MINING) یا استخراج ابری استفاده نمایید.
برای آموزش استخراج ابری ام تی تی کوین کلیک کنید.

 

استخراج یا ماینینگ MTTCOIN به فرایند تایید تراکنش ها در شبکه میگویند که با تولید کوین جدید همراه است و با سی پی یو، کارت گرافیک یا ای سیک انجام میشود. اصطلاح «استخراج ارز« کمی گمراه کننده است، چرا که شما صرفا ارزهای دیجیتال را پیدا نمیکنید. بلکه در طی این فرآیند به تامین امنیت شبکه بلاک چین نیز کمک میکنید. عملکرد بیشتر ارزهای دیجیتال مشابه یک شبکه همتا به همتاست و تراکنشهای این شبکه ها بدون نیاز به واسطه ها انجام میشوند. این بدان معناست که ما برای انجام تراکنش ها دیگر به نهادهای متمرکز مانند بانکها یا موسسات نیاز نداریم.

 

امنیت و حفاظت


امنیت این شبکه ها چگونه تامین میشود؟
در واقع ماینرها یا استخراج کنندگان این وظیفه را به عهده دارند. تراکنش ها در شبکه های ارز دیجیتال می توانند شامل انتقال سکه بین افراد مختلف، ایجاد قراردادهای هوشمند و انواع مختلف دیگری باشند. تراکنش ها پس از اعتبارسنجی توسط مشارکت کنندگان شبکه که نود خوانده میشوند، برای پردازش و ثبت شدن در بلاک چین باید پردازش شوند. از آنجا که هیچ نهاد مرکزی وجود ندارد که بتواند فرایند پردازش تمامی تراکنش ها را به تنهایی و با ضریب اطمینان بسیار بالا انجام دهد، استخراج کنندگان کامیپوترها و دستگاه های محاسباتی مخصوص خود را در اختیار شبکه قرار میدهند تا به انجام این فرایند کمک کنند. زمانی که فرایند پردازش یک بلاک داده تمام شده و آن بلاک به اصطلاح استخراج میشود، ماینری که موفق به پردازش بلاک شده پاداشی از شبکه تحت عنوان پاداش بلاک و همچنین کارمزدهای مربوط به تراکنش های بلاک را از آن خود میکند.
 
 

نحوه کار کردن ارزهای دیجیتالی که شبکه آنها مبتنی بر استخراج است که به اصطلاح به آن اثبات کار می گوییم، ایجاد انگیزه اقتصادی کافی برای ماینرهاست تا بتوانند در فرآیند مورد نظر سهم خود را از تایید تراکنش ها دریافت کنند. هدف اصلی تایید تراکنش هایی است که باید در دفتر کل توزیع شده ای که بلاک چین نام دارد، ثبت شوند. انجام این کار شما را به بخش مهمی از شبکه تبدیل میکند. پاداش ماینرها به صورت سکه های دیجیتال برای کمکی که به شبکه کرده اند و انرژی که دستگاه محاسباتی آنها صرف کرده، در نظر گرفته میشود

مزیت ماینینگ MTT چیست؟

و در ادامه ...

 

ماینینگ MTTCOIN از طریق CPU و GPU امکان پذیر است. اما برتری آن نسبت به بسیاری از ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین, عدم نیاز آن به استفاده از فناوری پیشرفته و دستگاه های خاص است. به این صورت که صرفا با یک لپ تاپ خانگی می توان آن رااستخراج کرد. کافیست والت MTT Coin را از سایت www.mttcoin.com نصب کنید و به سایت وامدهی www.mttloans.com ثبت نام کنید.

mttloans-website

وبسایت وام کریپتویی MTT Loans

برای ورود به سایت وام روی عکس کلیک کنید و از میان پکیج های متنوع این وام انتخاب نمایید!
error

وبسایت ما در مورد یک موضوع جدیده! به دوستانت معرفی کن!