وام کریپتویی چیست؟

تغییرات غیر منطقی و نوسانات بسیار زیاد قیمت ارزهای دیجیتال گاها موجب می شود از تصمیم خود برای فروش ارز صرف نظر کنید. در این مواقع ممکن است نگهداری یا اصطلاحا "هودل" کردن کریپتو راه حل مناسب تری باشد. چراکه تن دادن به فروش دارایی در قیمت پایین مساوی به آتش کشیدن اموالتان است. اگر چنین تصمیمی گرفتید، یکی از راه‌هایی که می‌تواند به کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال کمک کند، فعالیت در پلتفرم‌های وام دهی مثل پلتفرم MTTLOANS و قرار دادن ارز دیجیتال در این پلتفرم به عنوان وثیقه و وام گرفتن از آن است .
 

پلتفرم وام MTTLOANS چیست؟

MTTLOANS یک سیستم وام دهی غیر متمرکز و همتا به همتا بر مبنای ارز دیجیتال MTT Coin است. این پروژه بستری مناسب برای سپرده‌گذاری ایمن ارزدیجیتال و کسب درآمد از آن است.هدف این پلتفرم دسترسی دادن به عموم مردم جهت وثیقه قرار دادن ارزهای دیجیتال و قرض گرفتن پول از این طریق است. پس از اخذ این وام می توانید وام دریافتی MTTCOIN خود را، به ارزهای فیات یا ارز دیجیتال دلخواه خود تبدیل کنید . برای دریافت این وام کافیست به آدرس اینترنتی www.mttloans.com وارد شوید و مراحل ثبت نام سریع آن را انجام دهید. البته برای شروع باید در والت خود حداقل مبلغ 10MTT موجودی داشته باشید. بهره این وام بین 10 تا 13 درصد نسبت به پکیج انتخابی متغیر است.
 

نیازی به احراز هویت نیست!

MTTLOANS از شما هیچ مدرکی مبنی بر احراز هویت, اعم از شناسنامه، شناسه ملی، تاریخ تولد، تلفن یا آدرس درخواست نمی کند. هیچکس به مقدار وثیقه و میزان وام شما پی نمی برد. صرفا از شما یک ایمیل جهت فعال سازی درخواست نموده و پسوورد دلخواهتان را می پرسد. حالا یک نام کاربری تصادفی از طرف سیستم به شما تعلق می گیرد که کاملا محرمانه بوده و فقط شما از آن مطلع خواهید شد. در این روش دیگر خبری از بروکراسی های پر دردسر اداری بانک ها و دسترسی افراد یا ارگان ها به اطلاعات شناسایی شخصی، افشای میزان سرمایه یا مبلغ وام شما نیست و می توانید با خیال راحت اعتماد به اشخاص غریبه یا نهاد های واسطه را به اعتماد به یک تکنولوژی مستقل بدل کنید. تکنولوژی غیر قابل هک، نفوذناپذیر و امن بلاکچین!
 

درآمد مضاعف؟ همکاری با سیستم!!!

درسیستم پرداخت وام MTTLOANS امکانی وجود دارد که سود و میزان کسب درآمد شما را بطرز قابل توجهی افزایش می دهد. این سیستم یک طرح Affiliate Marketing یا " همکاری در فروش" است. اینگونه که بصورت تک سطحی با معرفی افراد دیگر به پلتفرم وامدهی و وارد کردن کد معرف توسط آنها، بسته به نوع پکیج انتخابی شان، 5 الی 7 درصد کمیسیون به شما تعلق می گیرد. توجه کنید که این طرح شاخه ای نیست و در صورت معرفی افراد دیگر توسط آنها سود بیشتری برای شما اعمال نمی شود و صرفا تعداد افرادی که مستقیما معرفی میکنید در میزان سودتان موثر است. میزان سود واریزی به حساب شما بابت معرفی دوستتان از حساب او کسر نمی شود. بلکه در قالب پاداش و از طرف خود سیستم MTTLOANS بصورت آنی به والت شما واریز می گردد.
 

پلتفرم وام MTT Loans چه مزایایی دارد؟

با استفاده از مزایای پلتفرم وام MTTloans، بهره‌وری دارایی های هودل شده افزایش چشمگیری می یابد. چراکه سرمایه‌گذاری‌های استاتیک، حالا سود ثابت به‌همراه دارند؛ همچنین وام‌گیرندگان می‌توانند بدون فروش‌ دارایی و پرداخت مالیات، پول فیات به‌دست آورند، یا دارایی‌های MTT Coin خود را برای ترید کردن، معاملات آربیتراژ (arbitrage) و یا بازارسازی (market-making) دریافت کرده و استفاده کنند. علاوه بر اینکه سپرده بلوکه شده وام نیز بین 3 تا 5 درصد سود ثابت دریافت می کند. این‌ امر پیشرفت بزرگی برای هودلرها و سرمایه‌گذاران سازمانی بهمراه دارد.از مزایای دیگر آن وجود پکیج های متنوع آن می باشد. در این پکیج ها مدت زمان بازپرداخت و همچنین تعداد اقساط در چند مدل مختلف ارائه گردیده که به دلخواه قابل انتخاب است.
 

سود سپرده MTT Loans چند درصد است؟

مزیت بزرگی که باعث شده وام MTT Loans نسبت به حساب‌های سپرده همراه با سود (بانکداری سنتی) در بازار مالی تحول مثبتی ایجاد کند، نرخ سود سالیانه بالاتر برای سپرده های دلاری، نسبت به بیشتر حساب‌های سپرده سرمایه‌گذاری در آمریکاست. پلتفرم وام MTTloans،میزان 3 درصد سود سالیانه، به مبلغ سپرده اختصاص می دهد که مستقیما بصورت ماهانه به والت شما واریز می شود.
 

آیا پلتفرم وام MTTloans امن و قابل اعتماد است؟

سیستم وام دهی MTTLoans برخلاف بسیاری از پلتفرم های جهانی وام کریپتویی که سرمایه کاربران را بصورت آنلاین در اختیار دارند یا برای نگهداری آفلاین در اختیار شرکت های مالی واسطه قرار میدهند، سرمایه شما را بر بستر بلاکچین و در والت خودتان ذخیره میکند! بنابرین فقط و فقط خود شما به این سپرده دسترسی دارید و صرفا تا زمان بازپرداخت کامل وام در کیف کوین شما قفل می ماند که میتوانید آن را در اکسپلورر کوین مشاهده کنید.این مبلغ در پایان مدت وام بصورت اتوماتیک آزاد شده و قابل برداشت است. محافظت این پلتفرم توسط سیستم رمزگذاری ۲۵۶ کاراکتری با سطح امنیتی بسیار بالا تامین می‌شود و در آن از به روزترین تکنولوژی‌های دنیا استفاده شده و برای جلوگیری از کلاهبرداری، نظارت لحظه‌ای در تمام روزهای سال بر این سرویس صورت می‌گیرد.اما اصلی ترین ضامن امنیت این سیستم استفاده از بستر بلاکچین کوین می باشد.اگر با فناوری منحصر بفرد بلاکچین آشنا باشید ، حتما می دانید که کاملا غیر قابل هک و نفوذ ناپذیر بوده و امکان تغییر یا حذف تراکنش ها و تراکنش سازی در آن وجود ندارد.
 

پلتفرم وام MTTloans چه معایب و محدودیت هایی دارد؟

دریافت وام از این پلتفرم، محدودیت‌های خاص خود را نیز دارد. مثلا میزان وام درخواستی شما بر اساس سپرده‌ای که در این سیستم وثیقه می‌گذارید تائید میشود. حداقل میزانی که می‌توانید وام بگیرید 10MTT و حداکثر آن 1000MTT است. اخذ وامی کمتر یا بیشتر از این مبلغ مقدور نمی باشد. ضمنا در طی مدت وام امکان برداشت از سپرده بلاک شده وجود ندارد گرچه این مبلغ تا زمان آزاد سازی داخل اکانت شما قابل مشاهده است. قفل شدن سپرده شما را از معرفی ضامن که در سیستم وامدهی بانکداری سنتی معمولا دردسر ساز است بی نیاز میکند.عدم امکان دریافت وام در قالب سایر رمز ارزها و یا ارزهای فیات می تواند از معایب دیگر این پلتفرم باشد. البته با دریافت وام بر اساس MTT، شما امکان تبدیل دارایی MTT خود را به هر رمز ارز دیگری و حتی ارزهای فیات دارید. عدم کارکرد این پلتفرم با ارزهای فیات بدلیل حفظ استقلال ذاتی کوین از دولت ها و حکومت ها می باشد.
 

در صورت عدم پرداخت اقساط چه اتفاقی می افتد؟

طبیعتا اگر شخصی موفق به بازپرداخت وام نشد، سی درصد ام تی تی کوین وثیقه ، توسط MTTLOANS به عنوان سپرده برای بازپرداخت وام استفاده می شود. با عدم پرداخت دو قسط اول سوددهی به سپرده قطع شده و به محض پرداخت قسط معوقه سوددهی مجددا آغاز میگردد. اما اگر عدم پرداخت تا پایان مدت وام ادامه پیدا کند در پایان، کارمزد وام و جریمه دیرکرد از اصل مبلغ کسر شده و باقیمانده قابل برداشت خواهد بود. بلاک شدن سپرده در وام های کریپتویی شما ضمانت پرداخت اقساط در تاریخ معین می باشد.

Insert your content here

دریافت وام mtt loans چقدر زمان می برد و به چه صورت است؟

هیچ! وام MTTLoans یک وام لحظه ایست! در صورت موجود بودن حد نصاب مورد نیاز برای سپرده گذاری یعنی 10MTT، و وارد کردن کد ریفرال (ML4016017505) و انتخاب پکیج دلخواه خود وام را دریافت می کنید. حتی نیازی به معرفی ضامن یا افشای هویت خود ندارید. کافیست به سایت وامدهی MTTLoans وارد شوید و برای خود یک اکانت بسازید. حال از لحظه شروع وام کلیه تراکنش ها و پرداخت ها قابل رویت و سایر امکانات سیستم نیز برای شما فعال است. با مشاهده ویدیوی زیر با کلیه مراحل اخذ وام آشنا شوید:
شرایط وام ام تی تی کوین

برای مشاهده شرایط وام MTTLOANS کلیک کنید!

پاسخ سوالات احتمالی شما

1آیا برای ورود به پلتفرم وام MTT Loans به فیلتر شکنی نیاز است؟
در حال حاضر خیر. با کلیک روی دکمه ورود به سامانه وامدهی MTT Loans به درگاه وارد می شوید.
2احتمال تحریم ایران توسط پلتفرم وام MTT وجود دارد؟
خیر! برخلاف بسیاری از سیستم های وامدهی از قبیل NEXO که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند، این سیستم غیر متمرکز که در اختیار هیچ حکومت و دولتی نیست برای عموم مردم جهان آزاد و قابل استفاده می باشد.
3چرا ایمیل تایید ثبت نام MTT Loans را دریافت نمی کنم؟
به دلیل سیستم خاص امنیتی MTT Loans ممکن است ایمیل ارسالی توسط سامانه های ایمیل از قبیل GMAIL اسپم شناخته شود و در پوشه SPAM قرار گرفته باشد. این پوشه را در ایمیل خود چک کنید.
4مسئولیت سود و ضرر من بعهده کدام ارگان است؟
سود یا ضرر در دنیای کریپتو فقط و فقط بر عهده خود شماست. چرا که هیچ نهادی آن را کنترل نمی کند و خارج از اختیار همه است. پس با آگاهی و شناخت تصمیم بگیرید.
5آیا فعالیت در پلتفرم وام کریپتویی MTT Loans غیر قانونیست؟
خیر. تا کنون قانونی مبنی بر عدم استفاده از وام های کریپتویی در کشور ایران وضع نشده و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.
6مهلت دریافت وام mtt loans چقدر است؟
از همین حالا تا همیشه برای دریافت این وام مهلت دارید. اما در مواقع خاصی مانند زمان افتتاحیه پکیج های طلایی به مدت محدود معرفی می شوند.
7چطور می توانم سود بیشتری دریافت کنم؟
میزان سود سپرده بسته به پکیج انتخابی شما 3 الی 5 درصد است . سود بیشتر نیز بصورت خودبخودی با ارزش افزوده کوین در گذر زمان قابل پیش بینی ست . اما با معرفی دوستان خود به سیستم (دریافت وام سایر اشخاص با کد معرف شما)، بصورت تک سطحی 5 تا 7 درصد پاداش آنی دریافت می کنید.
8سیستم سود دریافتی در قبال معرفی یک دوست را از حساب دوستمان کسر میکند؟
خیر. سود دریاقتی شما بابت معرفی، از حساب دوستتان برداشت نمی شود. بلکه مستقیما از طرف سیستم بعنوان پاداش به والت شما واریز می گردد.
9دریافت وام MTT Loans چه پیش نیاز هایی دارد؟
1- نصب کیف پول دیجیتال یا همان والت کوین ( از منوی بالای سایت، والت MTT ویژه سیستم عامل خود را انتخاب کنید) 2- خرید حداقل 5 واحد MTT Coin از یک صرافی معتبر ایرانی مانند MTABDIL (خرید با کارت بانک های ایرانی نیز میسر است.) یا صرافی اختصاصی کوین MTT بنام MTTEXCHANGE (امکان خرید با کارت های اعتباری بین المللی یا تبدیل بیتکوین، تتر یا اتریوم به MTT) 3- ثبت نام در MTTLOANS.COM و انتخاب پکیج دلخواه

اگر پاسخ سوالتان را نیافتید، از ما بپرسید! بزودی ایمیلی از طرف همکاران ما دریافت می کنید.

error

وبسایت ما در مورد یک موضوع جدیده! به دوستانت معرفی کن!