” ما آماده ایم تا شما را به آینده دنیای ارزهای دیجیتال هدایت کنیم. “

مدیر هولدینگ نوآوران توسعه تجارت الکترونیک خاوران

تیم MTT info زمانی شکل گرفت که شرکت نوآوران توسعه تجارت الکترونیک خاوران با جذابیت های ارز دیجیتال MTT Coin آشنا شد. این شرکت با گردآوری مشاوران و متخصصان در زمینه ارزهای دیجیتال و تحقیقات کافی روی این رمز ارز، تیم اطلاع رسانی، آموزش و تبلیغات کوین MTT را شکل داد. اما با اخذ نمایندگی از موسسان MTT Coin، فعالیت این گروه جدی تر شد. بنابراین MTTinfo بصورت گسترده از طریق وبسایت، فضاهای اجتماعی از قبیل فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و ... آموزش ها و اطلاع رسانی خود را آغاز نمود. اطلاع رسانی در خصوص ویژگی های منحصربفرد MTT Coin و آموزش نکات و کاربردهای آن محور اصلی فعالیت های تیم ماست. در ادامه شما را با شرکت نوآوران تجارت الکترونیک آشنا می کنیم...
شرکت نوآوران توسعه تجارت الکترونیک یک هولدینگ تخصصی در زمینه بازارهای نوین، تجارت الکترونیک و کسب و کارهای آنلاین است. این مجموعه با مشارکت چند تن از علاقمندان به فناوری های نوین در زمینه کریپتوکارنسی شکل گرفت. این شرکت، با توجه به شناخت کامل از ارزهای دیجیتال، دو زیر گروه خود بنام 1- تبدیل مارکت ( از سال 95 ، در حوزه سیستم های ماینینگ، خرید و فروش رمزارزها و آموزش تخصصی ترید) و 2- وارلی شاپ ( از سال 98، با وبسایت varlishop.com بعنوان سایت فروشگاهی از نوع Affiliate Marketing ) را معرفی نمود. اما شاید یکی از مهم ترین گام های این گروه در سال 98 و با آشنایی با یک ارز دیجیتال جدید برداشته شد...

اخذ نمایندگی MTT Coin و آغاز راهی نو...

پس از انتشار ارز دیجیتالی بنام MTT Coin در ژانویه سال 2020 میلادی، با توجه به جذابیت های سرمایه گذاری بر این رمزارز نوظهور، ضمن اشراف بر بازار ارزهای دیجیتال و روند رو به رشد دنیای کریپتوکارنسی در دنیا، با هدف همسو شدن کشور با تکنولوژی های جدید و همراه ماندن با تحولات مهم جهان اقتصاد درصدد اخذ نمایندگی از موسسانMTT برآمد تا مردم عزیز ایران نیز از امکانات و قابلیت های این ارز دیجیتال بهرمند شوند. بنابراین پس از مکاتبات انجام شده با تیم سازنده کوین(MRM Group)، این شرکت زیرمجموعه سوم خود را در قالب MTT info بنا نهاد تا از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی، آموزش های لازم در خصوص کار با MTT Coin و پلتفرم های متنوع آن را بصورت رایگان در اختیار عموم هموطنان قرار دهد.

وحالا ماموریت مهم ما...

با توجه به مسیر روشن و هموار پیش رو که تا کنون نیمی از آن را پیموده ایم، شرکت نوآوران توسعه تجارت الکترونیک خاوران ، پشتیبانی از این رمز ارز را در دستور کار هر سه زیر مجموعه خود قرار داده است . در این راستا تیم MTT info با آگاهی بخشی و آموزش های شفاف و دقیق، امکان برخورداری از مزایای کیف پول دیجیتال MTT Wallet، صرافی اختصاصی MTT EXCHANGE، نحوه استفاده از پلتفرم وامدهی MTT Loans و سایر امکانات آن را آسان تر خواهد نمود و آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده و تغییرات احتمالی را همزمان با سایت رسمی کوین (www.mttcoin.com) در اختیار فارسی زبانان قرار خواهد داد. تیم ما بعنوان متولیان این امر خود را متعهد می داند که وظایف خود را صادقانه و مسئولانه اجرا نماید.

 

پیشنهاد همکاری به مدیریت

همراهی شما افتخار ماست.

00985138705480


اگر به سرمایه گذاری در عرصه ارزهای دیجیتال و همکاری با ما علاقمندید، می توانید از طریق ایمیل، تلفن و شبکه های اجتماعی، با مدیریت مجموعه ما در تماس باشید.