MTTCoin چیست؟

MTTCOIN چیست و چه مزایایی دارد؟

MTTCOIN با نام کامل Money Of Tomorrow, Today یک ارز دیجیتال همتا به همتا بر پایه الگوریتم SCRYPT می باشد. این ارز در ژانویه سال 2020 میلادی توسط MRMGROUP بنیانگذاری شد. پروتکل بلاکچین آن بصورت اثبات انجام کار بوده و کلیه تراکنش های آن قابل رهگیریست. این رمز ارز با هدف ایجاد امکان پرداخت های فوری ، کم هزینه ، ایمن و بدون مرز در سراسر جهان برای هر شخص در هر زمان و هر مکان بدون محدودیت پدید آمد.

استخراج MTTCOIN

به فرآیند معتبر ساختن تراکنش های انجام شده با کوین MTT توسط کامپیوتر و اضافه کردن اطلاعات آن تراکنش به یک لیست بلند وعمومی به نام بلاک چین که تراکنش‌های دیگر را نیز شامل می‌شود، «Mining» یا استخراج MTT Coin می‌گویند. این ارز، استخر ماینینگ اختصاصی خود را دارد و از مزایای ماینینگ MTT Coin عدم نیاز آن به سخت افزار خاص و قدرتمند است که حتی با سیستم های معمولی و لپ تاپ قابل انجام می باشد. بنابرین همه افراد می توانند با وصل شدن به استخر ماینینگ از این مزیت استفاده کنند. MTT Coin از طریق CPU و GPU قابل ماین است.

والت های ویژه MTT Coin


کیف کوین امن و مخصوص MTT Coin برای کلیه پلتفرم های ویندوز 32 و 64 بیت، iOS، لینوکس و mac OS قابل نصب می باشد. کیف MTTWALLET یا بهتر بگوییم کیف پول ارز دیجیتال MTT برای نگهداری MTT استفاده می شود. از آنجاکه ارزهای دیجیتال از جمله MTT از مجموعه‌ای از کدهای کامپیوتری و ساختاری دیجیتالی تشکیل شده‌اند لذا برای ذخیره، بکارگیری و انجام تراکنش‌ها توسط این رمزارز می‎بایست از ابزاری استفاده کرد که کاربر به راحتی بتواند از دارایی دیجیتال خود حفاظت نموده و همچنین از MTTCOIN های خود در این کیف پول دیجیتال همچون پول نقد برای خرید کالا و خدمات بهره ببرد. پس برای این منظور کیف پول های دیجیتالیMTTWALLET جهت نگهداری این کدهای کامپیوتری وراحتی در استفاده آنها در زندگی روزمره طراحی شده‎اند. این کیف پول، دارای یک رمز دوازده کلمه ای، یک کلید خصوصی (Private Key) شش رقمی و یک کلید عمومی (Public Key) منحصربه‌فرد میباشد. کلید خصوصی معادل رمزعبور است که برای هر دیوایس مجزا بوده و بصورت رمزنگاری شده ذخیره میگردد. اما رمز دوازده کلمه ای برای بازیابی کیف با املاء صحیح و رعایت ترتیب اولیه در کلیه دیوایس ها بکار می رود. یعنی حتی درصورت فراموش کردن رمز خصوصی، رمز دوازده کلمه ای برای بازیابی دارایی شما کافی خواهد بود. کلید عمومی نیز به مثابه شماره حساب یا آدرس کیف‌پول شما تلقی میگردد. شما به‌عنوان صاحب کیف‌پول، مجاز خواهید بود آدرس عمومی کیف‌پولتان را در اختیار اشخاصی که قصد واریز ارز دیجیتال به حساب شما را دارند، قرار دهید. اما کلید خصوصی کیف‌پول شما و رمز دوازده کلمه ای کاملاً محرمانه است و نباید در اختیار کسی قرار بگیرد. دسترسی به کلید خصوصی و رمز دوازده کلمه ای به‌معنای دسترسی کامل به موجودی حساب شما است و درصورت فاش شدن این کلید، احتمال سرقت دارایی شما بسیار زیاد خواهد بود. برای دانلود اپ دلخواه خود کلیک کنید!

پلتفرم درگاه پرداخت MTTWallet

از مهمترین امکانات MTT پلتفرم درگاه پرداخت آن بنام MTTWALLET می باشد . چراکه برای توسعه دهندگان سایت هایی که به درگاه های پرداخت در سایت خود نیاز دارند، API درگاه را ارائه می دهد. مراجعه کنندگان به سایت شما می توانند پرداخت خود را با کوین MTT انجام دهند. عدم نیاز به احراز هویت و کارمزد ناچیز تراکنش ها و همچنین عدم محدودیت تعداد و مبلغ تراکنش از مزایای پلتفرم درگاه پرداخت MTTCOIN می باشد. همچنین برای گرفتن این درگاه نیازی به بروکراسی زمان بر اداری، گرفتن نماد یا افشای هویت خود ندارید. با ورود به سایت https://mttwallet.com/developers میتوانید کد های درگاه را اخذ نموده و به سادگی بر روی سایت خود نصب کنید و از رایگان بودن، سرعت و امنیت بالا و غیر قابل تحریم بودن آن بهره ببرید.

توکن دنیای سرگرمی

MTTCoin سیستم نوینی را برای نقل و انتقال اعتباری بصورت دیجیتال در سرگرمی های آنلاین پی ریزی نموده که به واسطه قابلیت های سودمند آن کاربران می توانند هزینه های ورودی اطلاعات که از طرف اپلیکیشن های مختلف درخواست می شود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و از طرفی توسعه دهندگان نیز از هزینه های ناخواسته تکرار تایید هویت و افشاء یا سرقت اطلاعات هویتی توسط واسطه ها پیشگیری کنند. با توجه به درگاه های واسط و ماژولهای متفاوتی که برای سایت های مختلف تعریف شده، امکان اتصال سریع به شبکه بدون استفاده از Node ها یا کدنویسی بخصوصی برای کاربران فراهم آمده است.
از طرفی یکسان نبودن و عدم یکپارچگی توکن های موجود در سیستم‌‌های سرگرمی باعث به وجود آمدن هزینه‌‌های اضافه برای کابران می شوند. تغییر مدام سیستم پرداخت هر اپلیکیشن نیز برای کاربران دشوار است. MTTCoin ، می‌‌تواند به سیستم‌‌های مختلف پرداخت در اپلیکیشن های بازی وصل شود و جریان یکپارچه اطلاعات و پرداخت را به راه بیاندازد. همچنین با استفاده از پروتکل اجماع، مشکلاتی از قبیل احراز هوایت و اعتبارسنجی افراد را با هزینه بسیار ناچیز برطرف می نماید و با اجتناب از ساختارهای پرداخت متمرکز از تراکنش های نقطه به نقطه بهره می برد. MTTCoin بعنوان معتمد بین کاربران و توسعه دهندگان همواره صحت و هماهنگی اعتبارات را می سنجد. غیر متمرکز بودن و. کاهش کارمزد تراکنش ها منجر به افزایش تقاضا و نهایتا شکوفایی اقتصادی در صنعت بازی های آنلاین خواهد شد.

پلتفرم وامدهی MTT Coin

سیستم پرداخت وام کریپتویی فرصتی فوق‌العاده برای کاربران بازار کریپتو است. این کاربران همواره دو روش اصلی برای استفاده از دارایی کریپتویی خود داشتند: نگهداری یا(HOLD) و ترید. بسیاری معتقدند که نگهداری ارز دیجیتال به هدف محدود کردن عرضه بازار سودمند است، اما این کار بهره‌وری زیادی را برای یک سرمایه‌گذاری بلند مدت ندارد.با استفاده از مزایای وام‌دهی MTTCoin، بهره‌وری چنین دارایی‌هایی افزایش چشمگیری می یابد. چراکه سرمایه‌گذاری‌هایی که درگذشته کاملا ثابت و استاتیک بودند، حالا سود ثابت را به‌همراه دارند؛ ضمن این‌که وام‌گیرندگان می‌توانند بدون فروش‌ دارایی و پرداخت مالیات، پول فیات به‌دست آورند، یا دارایی‌های MTTCoin خود را برای ترید کردن، معاملات آربیتراژ (arbitrage) و یا بازارسازی (market-making) دریافت کرده و استفاده کنند. این‌ پیشرفت بزرگی را برای هودلرهای شخصی و سرمایه‌گذاران بزرگ سازمانی بهمراه خواهد داشت. این وام ها با پکیج های مختلف با سود سپرده بالا و بهره کم در پلتفرم وام MTT قابل دریافت می باشد.‌علاوه بر این پیشرفت‌های کاربردی، مزیت دیگری نیز وجود دارد که باعث شده وام MTTCoin نسبت به حساب‌های سپرده همراه با سود (بانکداری سنتی) در بازار مالی برتری داشته و تحول ایجاد کند. پلتفرم‌ وام‌دهی MTTCoin، نرخ سود سالیانه بالاتری برای سپرده های دلاری، نسبت به بیشتر حساب‌های سپرده سرمایه‌گذاری در آمریکا، ارائه می دهد.

دستگاه POS و کارت اعتباری اختصاصی MTT

از مهمترین گام های MTT Coin ارائه کارت های اعتباری با قابلیت استفاده در کلیه پایانه های فروشگاهی متصل به درگاه MTT می باشد. فروشندگان می توانند با تهیه دستگاه POS ویژه کوین MTT از مشتریانی که مایلند خرید خود را بجای پول های رایج با ارز دیجیتال MTT انجام دهند، کوین دریافت نمایند. بدلیل وجود واحدهای خرد MTT این پرداخت ها از کمترین تا بالاترین میزان ممکن نامحدود خواهد بود. این پیشرفت بزرگی برای استفاده واقعی ارز دیجیتال در زندگی روزمره و کاربردی نمودن آن بعنوان یک پول حقیقی ست. این امکان در پاییز 2021 در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

4 Comments

 1. تینا says:

  ببخشید سوال دارم
  لطفا اگر کسی تا حالا با این ارز کار کرده و اطلاعات داره و یا معامله کرده یا تبدیل به ریال کرده اطلاع بدید راهنمایی کنید خدا بهتون ام تی تی فراوان عطا کند
  ممنون

  • Admin says:

   سلام تینای عزیز. من از پشتیبانی MTTinfo آماده پاسخگویی به شما هستم. در چه زمینه ای سوال داری؟ میتونی با شماره 05138705480 تماس بگیری و همه سوالات خودت رو مطرح کنی. همچنین در منوی سایت مقالات مرتبط رو پیدا کنی. 🙂

 2. سلام قیمت ام تی تی کویین چند هزار تومانه

  • Admin says:

   سلام پروانه عزیز
   قیمت MTTCOIN و سایر ارزهای دیجیتال در هر ساعت میتونه متغیر باشه. میتونید در کوین مارکت کپ به آدرس https://coinmarketcap.com/currencies/money-of-tomorrow-today/ قیمت و نمودارهای لحظای رو ببینید. در صفحه اصلی سایت ما هم در یک باکس خاکستری تیره زیر اسلایدها قیمت دلاری و ریالی بروز اون قابل مشاهده است: http://www.mttinfo.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *