صرافی دیجیتال MTTEXCHANGE

معرفی پلتفرم جهانی MTTEXCHANGE


صرافی دیجیتال ام تی تی کوین

ترید mttcoin

MTTEXCHANGE یک صرافی دیجیتال و سیستم  Banking آنلاین است که دارای امکانات و ویژگی های ذیل می باشد:

  1. پلتفرم درگاه پرداخت: کلیه شرکت ها ، موسسات و کسب و کارهای اینترنتی میتوانند از این سیستم بعنوان درگاه پرداخت استفاده نمایند.
  2. صدور ویزا کارت: یکی از امکاناتMTTEXCHANGE  صدور ویزا کارت میباشد . پس از ثبت نام و ساخت اکانت در سایت مذکور و احراز هویت و ثبت درخواست امکان دریافت آن میسر است. هر ایرانی با MTTexchange میتواند بدون فیلترشکن، بدون واسطه، مستقیما و آنلاین خرید خود را انجام دهد. یا دارای یک کارت اعتباری VisaCard شود. چنانچه حتی آدرسی در خارج از کشور برای تحویل گرفتن کارت فیزیکی ندارید، می توانید کارت خود را از نمایندگی ایران تحویل بگیرید.
  3. امکان خرید با ویزا کارت: کاربران میتوانند پس از دریافت ویزا کارت خود از آن در تمام سایتهای دنیا مانند آمازون و یا بایننس برای خرید آنلاین استفاده کنند. همچنین با داشتن ویزا کارت میتوان در صرافی   MTTExchange از هر کجای جهان اقدام به خرید یا ترید  MTTCoin کرد. یا برای شخصی در خارج از کشور انتقال وجه نمود.
  4. قابلیت تبدیل MTTCoin به دلار، یورو و ترید آن با بیت کوین، تتر و اتریوم در صرافی MTTExchange  وجود دارد.
  5. امکان ترنسفر داخلی پول بین کاربران: با ایجاد حساب در BANKING میتوانید بصورت نامحدود به کلیه حسابهای داخل آن بدون محدودیت انتقال وجه نمایید.
  6. امکان ایجادVoucher : با دارایی های موجود در حساب بنکینگ میتوان دارایی های خود را به VOUCHER  تبدیل نمود. و از آن در کسب و کارهای پذیرنده VOUCHER  استفاده کرد.
  7. ایجاد فروشگاه اینترنتی در داخل بنکینگ : با افتتاح حساب ویژه در BANKING میتوان فروشگاه مورد نظر را ایجاد نمود. و انواع کالا و خدمات را از طریق آن بصورت بین المللی و بدون محدودیت ارائه داد .
  8. امکان شارژ حساب با ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، تتر ، دلار و MTTCOIN
  9. امکان برداشت از حساب از طریق SWIFT و ویزا کارت با ارز دیجیتال MTTCOIN و BITCOIN
  10. امکان ایجاد INVOICE  : این درگاه قابلیت صدور پیش فاکتور از طرف فروشنده و واریز مشروط از سمت خریدار را دارد. به این ترتیب که برای اطمینان از موجودی کافی خریدار، پس از صدور پیش فاکتور فروش، خریدار وجه را به حساب فروشنده واریز می نماید. اما وجه مذکور تا زمان دریافت کالا در حساب فروشنده مسدود می ماند. پس از دریافت کالا توسط خریدار، کد آزادسازی وجه به فروشنده ارسال شده و پول قابلیت برداشت دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *