کیف آنلاین MTT Wallet

نحوه نصب، دریافت و ارسال

MTT Wallet چیست؟

کیف پول های MTT انواع و‎ اقسام مختلفی دارند . بنابر نیاز کاربر میتوان از نمونه‌های مختلف آن بهره برد. از آنجاکه ارزهای دیجیتال از جمله MTT از مجموعه‌ای از کدهای کامپیوتری و ساختاری دیجیتالی تشکیل شده‌اند لذا برای ذخیره، بکارگیری و انجام تراکنش‌ها توسط این رمزارز می‎بایست از ابزاری استفاده کرد که کاربر به راحتی بتواند از دارایی دیجیتال خود حفاظت نموده و همچنین از MTTCOIN های خود در این کیف پول دیجیتال همچون پول نقد برای خرید کالا و خدمات بهره ببرد.

پس برای این منظور کیف پول های دیجیتالیMTTWALLET جهت نگهداری این کدهای کامپیوتری و سهولت در بکارگیری آنها در زندگی روزمره طراحی شده‎اند.

والت تحت وب MTT

یکی از انواع والت های MTT کیف آنلاین MTT Wallet به آدرس www.mttwallet.com می باشد که روی هر دیوایس متصل به اینترنت با استفاده از مرورگر وب قابل دسترسی ست.

امنیت والت های وب

بطور کلی گرچه تراکنش ها در نهایت بر بستر بلاکچین انجام می شوند اما والت های تحت وب نسبت به سایر انواع والت خصوصا والت ویندوز، امنیت و محافظت ضعیف تری دارند. چراکه این والت ها همواره آنلاین بوده و از هر دستگاهی امکان اتصال به آن وجود دارد و در صورت قرار گرفتن نام کاربری و رمز عبور والت آنلاین در اختیار شخص دیگر، امکان سوء استفاده بوجود می آید. در صورتیکه ورود به سایر والت ها (اندروید، iOS، ویندوز و لینوکس) فقط از طریق دیوایس شخصی شما امکان پذیر است و دسترسی بطرز قابل توجهی محدود و ایمن می باشد.

پس پیشنهاد می شود مبالغ قابل توجه دارایی خود را در والت های موبایل و ویندوز ذخیره نمایید.

آموزش طریقه ثبت نام والت آنلاین MTT

در ویدیوی زیر طریقه ثبت نام در MTTWALLET را مشاهده می فرمایید:

آموزش دریافت و ارسال کیف آنلاین MTT Wallet