والت ویندوز MTTWALLET

اپلیکیشن ویژه والت ویندوز MTTWALLET

والت ویندوز MTTWALLET یا بهتر بگوییم کیف پول ارز دیجیتال MTT به کیف پولی گفته میشود که برای نگهداری MTT میتوان از آن استفاده کرد. کیف پول های MTT انواع و‎ اقسام مختلفی دارند . بنابر نیاز کاربر میتوان از نمونه‌های مختلف آن بهره برد. از آنجاکه ارزهای دیجیتال از جمله MTT از مجموعه‌ای از کدهای کامپیوتری و ساختاری دیجیتالی تشکیل شده‌اند لذا برای ذخیره، بکارگیری و انجام تراکنش‌ها توسط این رمزارز می‎بایست از ابزاری استفاده کرد که کاربر به راحتی بتواند از دارایی دیجیتال خود حفاظت نموده و همچنین از MTTCOIN های خود در این کیف پول دیجیتال همچون پول نقد برای خرید کالا و خدمات بهره ببرد.

پس برای این منظور کیف پول های دیجیتالیMTTWALLET جهت نگهداری این کدهای کامپیوتری و سهولت در بکارگیری آنها در زندگی روزمره طراحی شده‎اند.

حفاظت و امنیت والت ویندوز MTTWALLET

این کیف پول، دارای یک رمز دوازده کلمه ای، یک کلید خصوصی (Private Key) شش رقمی و یک کلید عمومی (Public Key) منحصربه‌فرد میباشد. کلید خصوصی معادل رمزعبور است . این کلید برای هر دیوایس مجزا بوده و بصورت رمزنگاری شده ذخیره میگردد. اما رمز دوازده کلمه ای برای بازیابی کیف با املاء صحیح و رعایت ترتیب اولیه در کلیه دیوایس ها بکار می رود. یعنی حتی درصورت فراموش کردن رمز خصوصی، رمز دوازده کلمه ای برای بازیابی دارایی شما کافی خواهد بود.

و اما کلید عمومی نیز به مثابه شماره حساب یا آدرس کیف‌ پول شما تلقی میگردد. شما به‌عنوان صاحب کیف‌پول، مجاز خواهید بود آدرس عمومی کیف‌پولتان را در اختیار اشخاصی که قصد واریز ارز دیجیتال به حساب شما را دارند، قرار دهید. اما کلید خصوصی کیف‌پول شما و رمز دوازده کلمه ای کاملاً محرمانه است . و نباید در اختیار کسی قرار بگیرد.

دسترسی به کلید خصوصی و رمز دوازده کلمه ای به‌معنای دسترسی کامل به موجودی حساب شما است . درصورت فاش شدن این کلید، احتمال سرقت دارایی شما بسیار زیاد خواهد بود.

یکی ازامن توین انواع والت های ارز دیجیتال والت های نسخه دسکتاپ ویژه ویندوز هستند. این والت ها از انواع دیگر از جمله موبایل و خصوصا وب امن تر بوده و قویا پیشنهاد می گردند.

این نوع از کیف پول ها همانند یک نرم‌افزار کامپیوتری دانلود و بر روی سیستم شما نصب خواهد شد.
این نوع والت، از کیف پول های تحت وب و کیف پول های موبایل ایمن تر میباشند. زیرا کلید خصوصی شما بر روی هارد درایو کامپیوتر خودتان ذخیره و نگهداری میشود و در اختیار هیچ سرور دیگری قرار نمیگیرد.

MTT با ارائه نسخه طراحی شده توسط تیم امنیتی سازنده خود، یکی از بهترین انتخاب ها برای میزبانی این ارز دیجیتال می باشد.

در زیر نحوه نصب و کار با والت ویندوز MTTWALLET بصورت ویدیویی نشان داده می شود.

سوالات خود را با واحد پشتیبانی مطرح کنید. ما آماده پاسخگویی هستیم!

پس از اطمینان از نصب صحیح والت ویندوز MTTWALLET می توانید کار با کیف پول دیجیتال MTT را آغاز کنید. برای آشنایی با نحوه دریافت و ارسال ویدیوی زیر را تماشا کنید.

برای مشاهده ویدیوی آموزش نصب والت ویندوز در آپارات و همچنین تماشای سایر ویدیوهای آموزشی در کانال آپارات ما کلیک کنید!

همین حالا والت تحت ویندوز MTT را دریافت کنید!

دانلود نسخه دسکتاپ والت ویندوز  mtt
MTT WALLET FOR WINDOWS