درگاه پرداخت MTTWALLET
درگاه پرداخت ام تی تی والت با قرار دادن ای پی آی ویژه توسعه دهندگان سایت های فروشگاهی، عملیات پرداخت را آسان نموده است.

درگاه پرداخت رمز ارزهای دیجیتال چیست؟

با توجه به پیشرفت هر روزه پرداختهای اینترنتی و محبوبیت فروشگاههای آنلاین، دنیای پرداخت ها در چند قدمی آینده ای متفاوت قرار دارد. ویژگی های متفاوت درگاه های اینترنتی از جمله امنیت و همیشه در دسترس بودن، آن ها را به بهترین راه های پرداخت بدل کرده است. قابل توجه ترین ویژگی درگاه پرداخت اینترنتی ارائه چندین روش برای انجام پرداخت آنلاین است. یکی از این روش ها امکان پرداخت با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده یا  Cryptocurrency ها و ایجاد درگاه پرداخت ارز دیجیتال است. مانند درگاه پرداخت MTTWALLET.

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها به دنبال ایجاد زیرساخت های لازم برای پرداخت از طریق رمزارزها هستند. امروزه، درگاه پرداخت رمزارز میان کسب وکارها محبوب شده است. هر روز در سراسر جهان افراد بیشتری به رمز ارز ها جذب میشوند. در همین راستا، تاجران فعال در این زمینه و افرادی که از رمز ارز ها در پرداختهای خود استفاده میکنند نیز افزایش مییابد.

درگاه پرداخت اینترنتی MTTWALLET

MTTWALLET با آدرس اینترنتی MTTWALLET.COM پلتفرم کیف پول دیجیتال تحت وب MTTCOIN است. این سامانه API اختصاصی به آدرس www.mttwallet.com/developers جهت توسعه دهندگان قرار داده است. توسعه دهندگان سایت های فروشگاهی می توانند از این درگاه پرداخت در سایت های فروشگاهی خود استفاده کنند. نصب و استفاده از این درگاه رایگان است.

برای آسنایی با کیف پول های MTT اعم از کیف پول های تحت وب، ویندوز، iOS و اندوید و لینوکس کلیک کنید!

مزایای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی MTTWallet  نسبت به درگاه پرداخت بانک ها چیست؟

درگاه پرداخت MTTWALLET با قرار دادن API ویژه توسعه دهندگان سایت های فروشگاهی، عملیات پرداخت را آسان نموده است.

از طریق درگاه پرداخت MTTWallet می توانید از مشتریان خود بخواهید پرداخت وجه را باMTTCoin  انجام دهند. این امکان، فواید قابل توجهی برای تجارت شما بهمراه دارد. بعنوان مثال، پرداختهایی که از طریق کارتهای اعتباری صورت میگیرند، اغلب هزینه بر بوده و در فرایندهای پرداخت سنتی، کارمزد بالایی برای هر تراکنش کسر میگردد. درگاه پرداخت MTTWallet این هزینه ها را کاهش داده ، کارمزد آن را به کمتر از یک درصد میرساند. برای مثال کارمزد انتقال MTTCoin از طریق این درگاه کمتر از یک سنت است.

از طرفی ، تراکنشهایی که با MTTCoin صورت میگیرند، غیرقابل بازگشت هستند. بدین معنا که، شارژ مجدد یا بازگشت پول که معمولا در کارتهای اعتباری شایع هستند، در این روشاتفاق نمی افتد. از نکات مثبت دیگر آن میتوان به تسهیل تراکنشهای بین المللی اشاره کرد . با توجه به کاهش هزینه ی کارمزد در درگاه پرداخت MTTWallet ، مورد توجه تجار قرار می گیرد.

نکته دیگری که برای تجار بسیار اهمیت دارد، امکان دسترسی سریع به دارایی و سرمایه خود می باشد . معمولاً جریان نقدینگی این امر رامحقق نمیسازد و بیزینس آن ها را با مشکل روبه رو می کند.

مشکل دیگر در خرید با درگاه بانکی محدودیت تراکنش است. چراکه از طریق آنها تا سقف مشخصی میتوان خرید انجام داد. اما در خرید کالا از طریق درگاه رمزارزها محدودیتی وجود ندارد . مورد مهم دیگر در مورد درگاه پرداخت MTTWallet ، دسترسی و استفاده راحت از آن برای کسب و کارهای اینترنتی نسبت به استفاده از درگاه بانکی است. یعنی برای گرفتن این درگاه نیازی به بروکراسی زمان بر اداری، گرفتن نماد یا افشای هویت خود ندارید.

چگونه از این درگاه در سایت خود استفاده کنم؟

درگاه پرداخت MTTWALLET با قرار دادن API ویژه توسعه دهندگان سایت های فروشگاهی، عملیات پرداخت را آسان نموده است.
API ویژه توسعه دهنندگان

تنها با ورود به سایت https://mttwallet.com/developers  میتوانید کد های درگاه را اخذ نموده و به سادگی بر روی سایت خود نصب کنید.بنابراین درگاه پرداخت MTTWallet  با توجه به موارد ذکر شده در بالا موانع موجود را رفع و پرداخت را تسهیل می نماید.

برتری استفاده از درگاه پرداخت MTTWallet  نسبت به دیگر درگاه های پرداخت معروف در جهان:

رایگان بودن ثبت نام:

  • استفاده از درگاه پرداخت MTTWallet  برای متقاضیان دارای سایت و یا کسب و کارهای اینترنتی، برخلاف  بسیاری از درگاه های پرداخت دیگر که هزینه ثبت نام و استفاده از درگاه دارند هیچ هزینه ای ندارد.

کارمزد ثابت و بسیار پایین:

  • برای هر تراکنش دراین درگاه برخلاف سایر درگاه های مورد استفاده در دنیا کارمزدی ثابت و ناچیز در حدود 0.02 درصد در نظر گرفته شده است. درحالیکه در بعضی از درگاه ها هزینه فی 1 تا 5 درصد از کل مبلغ تراکنش بوده که این میزان در تراکنش های بالا هزینه گزافی به مشتری تحمیل خواهد کرد.

سرعت و امنیت بالا:

  • درگاه پرداخت MTTWallet  همچون بسیاری از درگاه های معروف از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است. چرا که کلیه نقل و انتقالات بر بستر بلاکچین انجام می گیرد. 

غیر قابل تحریم بودن درگاه پرداخت MTTWallet  :

  • بسیاری از درگاه های شرکت های معتبر در دنیا بسیاری از مشتریان کشورهای مختلفی را در لیست تحریم قرار داده اند. گاه حتی پس از پرداخت هزینه اولیه اخذ درگاه و نصب آن روی سایت ممکن است با غیر فعال شدن آن مواجه شوید . در این صورت پس از تماس با پشتیبانی، قرار گرفتن کشورتان در لیست تحریم و ممنوعیت استفاده از درگاه را به شما اطلاع خواهند داد . این امر موجب تحمیل ضررهای جبران ناپذیر، و از دست رفتن مشتریان خواهد شد. اما درگاه پرداخت MTTWallet  برای مشتریان داخل یا خارج ایران غیرقابل تحریم و امن می باشد.

انتقال اتوماتیک و سریع:

  • تمامی درگاه های رمزارز ها در دنیا، رمز ارز وارد شده را در سایت و درگاه خود ذخیره میکنند و بعد مدیر سایت یا کسب و کار باید با مراجعه به داشبورد خود از داخل درگاه پرداختی رمزارز خود را بردارد. یعنی مبالغ مشتریان شما به صورت مستقیم به کیف پول شما واریز نمی شود. اما در درگاه پرداخت MTTWallet  گزینه ای به نام واریز اتوماتیک قرار گرفته است . با فعال کردن آن، کوین هایی را که مشتری در سایت شما برای خرید محصول واریز میکند مستقیم و در همان لحظه در کیف پول خود دریافت می کنید. هیچ رمزارزی در درگاه پرداخت اینترنتی MTTWallet  نمی ماند و نیازی به مراجعه به داشبورد درگاه برای برداشت MTTCoin نیست.

سرویس واسط :

  • سرویس واسط، مجموعه APIهای لازم جهت اتصال نرم افزارهای کاربران به شبکه MTTCOIN  را فراهم می آورد. سرویس واسط مابین سرویس های هسته و برنامه های کاربردی قرارگرفته و شرایط توسعه نرم افزارهای مبتنی بر شبکه MTTCOIN  را تسهیل مینماید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *